Azja i Polska, czyli centrum handlowe w Wólce Kosowskiej

Nasze centrum jako największa tego rodzaju placówka w Polsce stawia sobie za priorytet zadowolenie Klientów oraz utrzymuje się na polskim rynku na wysokiej pozycji. W niewielkiej miejscowości Wólka Kosowska Centrum Chińskie kilka lat temu postawiło swoje pierwsze kroki i od tamtej pory prężnie się rozwija, wciąż zwiększając swoją powierzchnię przeznaczoną na handel, by móc sprostać oczekiwaniom, jakie wychodzą od naszych Klientów.
Nasze centrum jest zlokalizowane w odległości około 25 km od Warszawy. Stanowi idealną bazę wypadową na większe i mniejsze zakupy, pozwala nabyć prawie wszystkie niezbędne produkty w jednym miejscu, które rozciąga się na ponad 150 tysiącach m2. Wszystkie prosperujące u nas hurtownie wchodzą w skład wielkiego kompleksu, który tworzy sześć wielkich hal handlowych oraz cztery dodatkowe magazyny. W naszej wsi Wólka Kosowska Centrum Chińskie wciąż dba o to, by asortyment, który oferuje, każdego dnia się zwiększał. Dbamy także o to, by zawsze był zgodny z najnowszymi trendami modowymi i nowinkami technicznymi oraz technologicznymi. Wspominamy o tym, ponieważ nasze centrum proponuje Państwu także drobny sprzęt AGD w niewysokich cenach. Stanowimy jedno z największych w naszej części Europy centrum, którego działania skupiają się na dystrybuowaniu towarów z najodleglejszych zakątków Azji, w tym również z Chin i Tajlandii. Produkty, które oferujemy, pochodzą od tamtych producentów i systematycznie są do nas dostarczane. W naszej wiosce Wólka Kosowska Centrum Chińskie wciąż zwiększa liczbę proponowanych towarów, ponieważ nasi Klienci są zadowoleni z oferowanych przez nas usług i produktów. Jest to dla nas zaszczyt, że możemy zapewnić również miejsce, w którym można spędzić swój wolny czas i przy okazji nabyć produkty, które z pewnością przykują Państwa uwagę.
Jesteśmy Państwu wdzięczni za lojalność i ciągłe powracanie do naszego centrum w celu nabycia nowych produktów. To dla nas wiele znaczy i stanowi dla nas motywację do dalszego działania. Zapraszamy serdecznie oraz życzymy owocnych zakupów.